KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13788299
nr 1378 8299
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 55x34cm, yttermått inklusive ram: 58x37cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:57:17
15/2 15:24:09